Toggle navigation

Взуття Sperry


Своєю появою взуття топсайдери зобов'язане Полу Сперрі, зосередженому яхтсменові. Він хотів створити ідеальне взуття для яхтсменів, оскільки в його час нічого подібного не було. Не вдаватимемося до деталей винаходу, але відмітимо, що ідеальний малюнок підошви для топсайдерів Sperry підказала природа. Пік популярності топсайдерів доводиться на 70ті роки минулого століття, коли в моді був стиль яхтсменів. Зараз не обов'язково володіти яхтою, щоб купити топсайдери Sperry.

Візуально чоловічі топсайдери нагадують класичні мокасини, але є ряд відмітних особливостей:  моно-шнурок уздовж всієї стопи і біла підошва, щоб не залишати слідів на білосніжній яхті. Хоча зараз чоловічі та жіночі топсайдери можуть бути з підошвою абсолютно довільного кольору. З вузькоспеціалізованого аксесуара топсайдери перетворилися на класичне взуття, ідеальне для відпочинку влітку.

Асортимент взуттю Sperry не обмежується виключно топсайдерами, але все таки візитною карткою залишаються саме вони. У нашому інтернет-магазині топсайдерів Sperry ви можете відразу подивитися наявність розмірів і моделей і замовити доставку по Києву і Україні.